Zombie Harvest

Zombie Harvest, zombi karakterleri teması üzerine kurulu eğlenceli bir mobil oyundur.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41M
  • Sürüm 1.1.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Creative Mobile Publishing

Zombie Harvest indir. Aksiyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Zombi teması üzerine kurulu oyunlar ile eğlenceli vakit geçirmeyi tercih ederseniz Zombie Harvest mobil oyununu tercih edebilirsiniz. Oyunun gelişmiş grafik tasarımları ve görsel efektleri dikkat çekecek en önemli unsurlardandır. Bu eşsiz macerada yer almak için yapmanız gereken en önemli şey Zombie Harvest mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirerek oynamaya başlamak. Akıllı cihazlarınızın dokunmatik özelliği sayesinde oyunun kontrollerini dikkatli bir şekilde yapabilir, puan elde edecek ögeleri değerlendirebilir ve daha fazla seviyede vakit geçirmeye hak kazanabilirsiniz.

Oyunu Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza indirmek tamamen ücretsizdir. Mobil oyunlara başarı ile işlenen eğlence ve aksiyon unsurlarının bir arada kullanıldığı Zombie Harvest mobil oyununun içerik itibariyle Plants vs Zombies zombi oyununa benzerliği de gözlerden kaçmıyor. Her hangi bir hamle yapmadan önce düşünerek ilerlemeli ve sonraki hamlelenizi hesaba katarak adım atmalısınız. Bu oyunun gişidişatını değiştirecek niteliktedir.

Yürüyen ölüle her zaman korkunç denecek şekilde dizayn edilir, Zombie Harvest mobil oyununda da bu durum gözler önüne seriliyor. Korlunç zombiler her an size saldırmak içimn hareket halinde olacaklar, onları isabet alıp silahlarınız ile yok edin. Öldürdüğünüz her zombi değerinde puan kazanacak ve kendinize kazanç sağlamış olacaksınız. Oyuna odaklandığınız anda oynaması oldukça kolaydır.

Zombie Harvest mobil oyununun en güzel özelliği ise silahların sebze ve farklı bitkilerden oluşturulmasıdır. Bu özellik Zombie Harvest mobil oyununu diğer mobil oyunlardan daha üstğn kılıyor ve görsel açıdan da zenginleştiriyor. Oyunu oynadıkça bağımlılık yapıcı ögelere teslim olacak ve her an daha fazla oynamak isteyeceksiniz. Değişen görselleri desteklemesi itibariyle diğer zombi oyunalrından farklı olduğunu kanıtlamış olan Zombie Harvest mobil oyununda silahların bitkilerden oluşması oyuna bambaşka bir atmosfer kazandırmıştır.

Yürüyen ölülri haklarken kullandığınız sebzeler yedi farklı şekilde karşınıza çıkacak. Farklılıları değerlendirerek oyunun da heyecan verici anlar yaşamanın tadını çıkarın. Bunun yanı sıra düşmanlarınız da tek tip olarak tasarlanmamıştır. Görsel olarak 25 farklı düşman tipi ile karlı karşıya geleceksiniz. Aynı zamanda 3 farklı oyun mekanı ve geçmeniz gereken 90 seviye Zombie Harvest mobil oyunu içerisinde sizi bekliyor. 25 farklı düşmanın yanı sıra aynı zamanda her seviyenin sonunda korkunç bölüm sonu canavarları ile karşılaşacaksınız.Onları öldürmeden yeni seviyelere geçmek yok.

Etkileyici ve heyecan verici bir mobil oyun olması sebebiiyle oyuncuların keyif alarak vakit geçirecekleri Zombie Harvest mobil oyununda kendinize sıkıntısız bir an hediye edin. Rengarenk bir dünya ieçrisinde bitkileriniz ile birlikte düşmanları ortadan kaldırmak oldukça eğlencelib bir düşünce gib. Sadece bitkile ile savaşacağınızı düşünmeyin, aynı zamanda çeşitli bonuslar kazanarak düşmanları kolay yoldan yok etmenin keyhfini çıkaracak seviyeye .geçebileceksiniz. Kendinizi oyuna odaklayın ve kazanmak için saldırın.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Zombie Harvest indir