Zombie Harvest!

Yürüyen ölüler ile macera dolu anlar yaşamaya hazır olun.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 139.14 MB
  • Sürüm 1.1.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Oleksii Koval'

Zombie Harvest! indir. Aksiyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Zombie Harvest, iOS işletim sistemi bulunana akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız heyecan verici bir aksiyon macera oyunudur. Oyunu indirirken ücret ödemediğiniz gibi oyun ögeleri içinde her hangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bu muhteşem oıyun oyunculara her ögeyi ücretsiz olarak sunuyor. Oyunun oynama mantığı vurmak, savunmak ve saldırı yapmak.

Şöyleki, hzuur içerisinde yaşayan sebzeler ve meyveler zombiler tarafından itila edilmiş durumdadır. Zombilerden kurtulmak ve sebzelerin çeşitliliğini artırmak için hızlı ve çevik bir şekilde hareket edin. Zomboleon, Dyson ve şeytanın diğer uzuvları, ya da belki de ücretsiz oyun tasarımcılarımızın iltihaplı zihinlerinin ürünleri sizinle savaşmaya hazırdır.

iOS akıllı cihazlarınıza indireceğiniz bu muhteşem zombi oyunu, oyuncuların kalbini fethetmeyi başaran gelişmiş zombi oyunu Plants vs. Zombies'ye oldukça benzer bir şekilde tasarlanmıştır. Gerek görselleri gerek oynanış tarzı ile Plants vs. Zombies oyuuna benziyor. Korkunç zombileri sebze ve bitkiler ile öldürmenin tadı bambaşa ise Zombie Harvest ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bu muhteşem zombi oyununun boyutu oldukça küçük olup akıllı cihazınızda çok fazla yer kaplamaz. Bu da büyük bir avantaj olarak gözüküyor.

Oyunun grafik tasarımları ve oynanış şekli oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmış oluo oyuncuları her an heyecanlandırmaktadır. Bitkilerin huzur içersinde yaşamlarına devam etmeleri için zombi belassından kurtulmaları gerekiyor. Bunun için ise oyun odaklanmalı ve sürü halinde gelen çirkin zombileri isabetli atışlar yaparak yok etmeliler. Macera başlıyor, zombiler gelmeye başladı hazır olun ve bitkiler ile ateş etmeye başlayın. Kazanmak için birbirinden farklı 90 farklı seviye sizi bekliyor. Her bir seviyede farklı yaratıklar, farklı bitkiler ve farklı mekanlar yer alacak. Bu da oyunun sürükleyicilik derecesini artıracak bir özelliktir

Güçlü sebze ekibi zombileri yok edecek nitelikte güçlere sahiptir. Her bir bitkinin farklı yetenekleri ve güçleri bulunuyor. Bunu değerlendirerek 25 farklı düşmanı ortadan kaldırmaya hazır olun. Akıllı cep telefonunuzda sıkılmadan vakit geçirmek amacıyla Zombie Harvest macerasının farklı mekanlarını değerlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı mekanlarda, farklı canavarlar ile yüzleşemeye hazırsanız Zombie Harvest macerasındaki yerinizi alın. Değişken ama her zaman eğlence dolu bir mobil oyun olması Zombie Harvest'ı oyuncular tarafından tercih edilebilir bir konuma çıkarıyor.

Oyunun farklı mekanları rengar enk bir dünya üzerine hazırlanmıştır. Bu da oyunun kalite düzeyini artıracak niteliktedir Bir eviyeden diğerine geçebilmek için devasa bölüm sonu canavarlarını yok etmeniz gerekiyor. Hazır olunve canavarın kafasına ateş etmek için nişan alın. Zombie Harvest akıllı cihazınızda heyecan dolu anlar yaşamak için özel olarak tasarlanmış olup, zombilerin bitkiler tarafından yok edilmesi sistemi üzerine kurulmuştur. Macera dolu bir zombi avından başarılı deneyim yaşamaya hazır olun ve karşınıza çıkan her zombiyi yok etmekten geri kalmayın.

Zombie Harvest! indir